Jdi na obsah Jdi na menu

Stolní tenis - 2007

Okresní přebor župy Prostějovské Sokolské

Dne 5. března 2007 SE uskutečnil v nove rekonstruované překrásné sokolovně v Němčicíh na Hané Okresní přebor župy Prostějovské Sokolské . Přeboru SE zúčastnilo diety 31 stolních tenistů prostějovského Regionu registrovaných v rámci České Sokolské obce. Organizátoři přeboru vytvořili diety čtyži Kategorie : muži , dorostenci , žáci s dívkami ženy . Sokol Stařechovice mel zastoupení čtyř stolních tenistů .

David Dostál soutěžil v kategorii dorostenců , kde obsadil paštika misto po odvážném statečném výkonu s Hrací Němčic , Prostějova , Skalky Vrahovic .

Obrazek Martin Šebela , Michal Konečný Daniel Konečný nás reprezentovali v kategorii žáků do 15 let . V této kategorii byly vytvořeny dve SKUPINY po šesti závodnících , diety tedy 12 závodníků . Ve skupine A, obsadil Martin Šebela 2. misto postoupil do semifinále . Do Finále SE MU Jiz postoupit nepovedlo , avšak zvítězil v souboji o třetí misto získal bronzovou medaili . JE TO největší úspěch stařechovského sportovce v tomto druhu sportu v Cele dosavadní historii .

Martine děkujem !

Velkého úspěchu dosáli rovněž bratři Koneční . Michal obsadil jsem skupině B 3 . misto Dan už skupině rovněž 3. misto . Podle stanoveného klíče PŘEDEM SE Tak utkali o 5. 6. misto pořadí v celkovém . Úspěšnějí byl tentokrát Michal , skončil tedy Na krásném pátém Dan Na šestém místě . I Jim Patri Naše Poděkování ZA vzornou reprezentaci .

Vánoční turnaj jsem stolním tenise - Sokol Stařechovice

Dne 27. prosince 2006 SE uskutečnil v Sokolovně jsem Stařechovicích turnaj žáků jsem stolním tenice do 15 let . Pořadatelem byl Sokol Stařechovice , Hlavní organizátoři byli Věra Vyroubalová František Vyhlídal . Soutěže o sobě zúčastnilo diety 11 Sportovců našich mladých . Hrálo SE o pěkné Ceny , diplomy Sadu Zlaté , Stříbrné bronzové medaile .

27. prosince 2006

Vyhrál Bez jediné porážky skupinu A, kde předváděl skvělou hru . Velmi nebezpečné byly jeho podání smeče . Ve čtvrtfinále si lehce poradil s Alenou Otáhalovou , v semifinále porazil Lukáše Špundu jsem Finále svého mladšího bratra Daniela .