Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční sokolské turnaje 2007

22. 2. 2008

Vánoční sokolské turnaje 2007

   Dne 27. prosince 2007 uskutečnila Tělocvičná jednota Sokol Stařechovice celkem čtyři soutěžní turnaje v naší Sokolovně. Hlavními organizátory byli František Vyhlídal, Věra Vyroubalová, Miroslav Vyroubal, a dále vypomáhal z Čech pod Kosířem Metoděj Zaoral. Turnaje se zúčastnili sportovci FC Kostelec na Hané, SK Kovot Služín,  FC Čechy pod Kosířem a Sokol Stařechovice. Soutěžily čtyřčlenné týmy z každé obce v těchto sportech: 

                1. Sálová kopaná - turnaj jednokolově, systém každý s každým            

                2.  Florbal - turnaj jednokolově, systém každý skaždým

                3.  Stolní tenis - 4 skupiny, čtvrtfinále, semifinále a finále

                4.  Gymnastický čtyřboj zaměřený na vytrvalost, rychlost a obratnost

  SESTAVY REPREZENTAČNÍCH DRUŽSTEV:

TJ Sokol Stařechovice:     M.Konečný, M.Simon, J.Menšík, L.Špunda

SK Kovot Služín:              O.Chytil, M.Tichý, J.Sláma, M.Dopita

FC Kostelec na Hané:       M.Doležel, J.Šimek, J.Smyčka, R.Doležel

FC Čechy pod Kosířem:   R.Zaoral, J.Smékal, J.Stříž, P.Simandl

    Sálová kopaná - výsledky

Fotbal 2007StařechoviceSlužín       Kostelec    Čechy      SkóreBody

Pořadí

Stařechovice

***

5:9

6:4

5:4

16:17

6

2.

Služín

9:5

***

6:5

5:2

20:12

9

1.

Kostelec

5:6

4:6

***

10:4

19:16

3

3.

Čechy

4:5

2:5

4:10

***

10:20

0

4.

 Vítězem se stalo družstvo SK Kovot Služín ve složení:  Ondřej Chytil, Jakub Sláma, Michal Tichý, Martin Dopita

  Turnaj ve forbale  - výsledky

Florbal 2007

Stařechovice

Služín       Kostelec    

Čechy      

SkóreBody

Pořadí

Stařechovice

***

3:5

5:3

14:2

22:10

6

2.

Služín

5:3

***

3:4

8:2

16:9

6

1.

Kostelec

3:5

4:3

***

5:3

12:11

6

3.

Čechy

2:14

2:8

3:5

***

7:27

0

4.

Vítězem se stalo družstvo SK Kovot Služín

            Stolní tenis - turnaj

Skupina A

Dopita   

Konečný

Doležel  

Zaoral   

Body

Skóre

Pořadí

Dopita

***

1:6

1:6

1:6

0

3:18

4

Konečný M.

6:1

***

6:1

6:0

6

18:2

1

Doležel M.

6:1

1:6

***

0:6

2

7:13

3

Zaoral

6:1

0:6

6:0

***

4

12:7

2

Skupina B 

Sláma    

Menšík  

Šimek   

Stříž     

Body

Skóre

Pořadí

Sláma

***

0:6

1:6

2:6

0

3:18

4

Menšík

6:0

***

6:4

6:4

6

18:8

1

Šimek

6:1

4:6

***

6:5

4

16:12

2

Stříž

6:2

4:6

5:6

***

2

15:14

3

Skupina C

Tichý    

Špunda  

Smička 

Smékal 

Body

Skóre

Pořadí

Tichý

***

6:4

6:4

6:1

6

18:9

1

Špunda

4:6

***

6:4

6:1

4

16:11

2

Smička

4:6

4:6

***

6:1

2

14:13

3

Smékal

1:6

1:6

1:6

***

0

3:18

4

Skupina D

Chytil    

Simon   

Doležel  

Simandl

Body

Skóre

Pořadí

Chytil

***

6:2

4:6

6:0

4

16:8

2

Simon

2:6

***

1:6

6:2

2

9:14

3

Doležel R.

6:4

6:1

***

6:0

6

18:5

1

Simandl

0:6

2:6

0:6

***

0

2:18

4

Semifinále:         Konečný Michal - Menšík Jakub    2:0           Tichý Michal - Doležel Radek    2:1

O 3.místo:         Menšík Jakub - Doležel Radek      2:0

Finále:               Konečný Michal - Tichý Michal     2:0

   Pořadí:   1. Konečný Michal      2. Tichý Michal     3. Menšík Jakub     4. Doležel Radek

                       5.- 8.  Zaoral, Šimek, Špunda, Chytil

                      9. - 12.  Doležel M.,  Stříž, Smička, Simon

                      13. - 16.   Dopita, Sláma, Smékal, Simandl

 

 

  Gymnasticko - atletický čtyřboj

     Závodilo se ve čtyřech disciplínách:   člunkový běh 10x10 metrů,  souběhové kotouly 20 vteřin,  sklopky 20 vteřin a překážková dráha.

       Pořadí:   1. Konečný M.  35 bodů,    2. Stříž J. 29 bodů,    3. Chytil O. 29 bodů

                      4. Špunda, 5. Menšík, 6. Doležel R., 7. Sláma,  8.Smička,  9. Simon,  10. Doležel M.

 Obrazek

 Družstvo TJ Sokol Stařechovice:

Michal Konečný, Jakub Menšík, Lukáš Špunda, a Miroslav Simon

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář